ПРИЈАТЕЉИ

  orfej

Мали кувар :) – Станчевић Сретен

МАЛИ КУВАР 🙂

Кува мама

кува тата

помаже и

мали бата

фино јело

сад се спрема

таквог ручка

нигде нема.

Храна спрема

се и Жући

сви кувамо

певајући

мирис фини

свуд се шири

гладан је и

мачак сиви.

Сец, сец, сец

пец, пец, пец

ко не кува

њему кец

нек се чује

нек се зна

за петицу

кувам ја!

Сец, сец, сец

пец, пец, пец

ко не кува

њему кец

нек се чује

нек се зна

за петицу

кувам ја! 🙂

(Сретен Станчевић)

 

Slika sa interneta http://opusteno.rs/slike/2012/02/smesne-slike-13746/mali-kuvar.html

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.